محل تبلیغات شما
سرمایه گذاری در اوکراین
ده دلیل برای سرمایه گذاری در اوکراین
مزایای سرمایه گذاری در کشور اوکراین :
امروزه کشور اوکراین از لحاظ اقتصادی در حال رشد می باشد. وجود منابع معدنی، دارا بودن یک بازار بزرگ داخلی با ۴۷ میلیون مصرف کننده و جوانان مصرف گرا در طبقات مختلف سنی، داشتن پتانسیل بالای کشاورزی و موقعیت جغرافیایی اوکراین در تقاطع اروپا ، آسیا و روسیه باعث اهمیت این کشور در اروپا و تمایل سرمایه گذاران خارجی و کار آفرینان برای سرمایه گذاری در این کشور شده است. همچنین رونق صنعت کشاورزی در این کشور، از مهمترین دلایل برای جذب سرمایه گذاری در کشور اوکراین توسط افراد خارجی می باشد.به دلیل مزایای سرمایه گذاری در اوکراین ، این کشور یکی از گزینه های مناسب برای اشخاص خارجی است که قصد سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی را دارند.
شرایط و قوانین سرمایه گذاری در اوکراین :
اولین گام برای داشتن یک سرمایه گذاری مطمئن ، دریافت شهروند اوکراینی است که این امتیاز را می توان همزمان با شروع سرمایه گذاری با ثبت شرکت توسط وکلای رسمی دادگاه های اوکراین به راحتی دریافت کرد. پس از اخذ اقامت بایستی اقدام به اخذ کد اقتصادی کرد که حدودا 10روز کاری و در بعضی موارد حتی کمتر زمان می برد. سپس باید هدف خود را جهت سرمایه گذاری مشخص کنید و با بررسی شرایط کشور اوکراین، بهترین برنامه جهت سرمایه گذاری را طبق شرایط خود انتخاب کند.
اقامت اوکراین از طریق خرید بیزینس
هزینه سرمایه گذاری در اوکراین متغیر است و نمی توان به طور دقیق آن را شرح دهیم اما هزینه سرمایه گذاری بسته به نوع و انتخاب برنامه سرمایه گذار دارد. نوع شرکت، تعداد پرسنل و نیروها در هزینه سرمایه گذاری موثر است که معمولا می توان با هفده هزار یورو بیزینس هایی در رده اسمال بیزینس و یا کسب و کارهای کوچک و حتی کسب و کارهای خانوادگی شروع کرد و به درآمد تقریبی ماهی هزار تا هزار و سیصد دلار در ماه رسید.
مزایای ثبت شرکت در اوکراین در دوران کرونا و سال 2020
در زیر به برخی از مزایای ثبت شرکت در اوکراین (اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت توسط گروه حقوقی مستر ویزا) اشاره می‌شود:
با توجه به‌احتمال بسیار بالای عضویت اوکراین در شینگن شما شانس گرفتن این ویزا را با پرداخت هزینه اخذ اقامت اوکراین (مبلغ بسیار ناچیز) و ثبت شرکت در حال حاضر دارید همین امر باعث شده تعداد بسیاری از شهروندان سایر کشورها برای گرفتن اقامت این کشور تا قبل از تغییر قوانین اقدام نمایند.
حقوق و مزایا یکسان با شهروندان اوکراینی.
امکان کار برای خود و افراد خانواده در شرکت خود یا شرکتی دیگر.
امکان تحصیل رایگان ( free education) در دانشگاه‌ها و مدارس کشور برای خود و افراد خانواده.
در صورت تولد فرزند در خاک اوکراین امکان گرفتن اقامت دائم اوکراین و متعاقبا کسب پاسپورت اوکراینی (اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند).
در صورت کسب اقامت دائم اوکراین ( permanent residence Ukraine ) (پس از کسب اقامت موقت اوکراین) و پرداخت مالیات می‌توانید از حمایت‌های مالی دولتی (the right to financial services in Ukraine ) برای توسعه فعالیت تجاری خود استفاده کنید.
کلیه هزینه‌های پزشکی رایگان برای خود و خانواده در کشور اوکراین
کسانی که از طریق ازدواج یا حضانت، اقامت اوکراین را می‌گیرند (اقامت اوکراین از طریق ازدواج) همانند اکثر کشورهای جهان می‌توانند برای دریافت پاسپورت اقدام نمایند و پس‌ازآن بدون دریافت ویزا به بسیاری از کشورهای دیگر سفر کنند و از مزایای اقامت دائم اوکراین بهره‌مند و حتی نیز اقامت کاری در کشورهایی مثل کانادا، آلمان، انگلستان و … دریافت نمایند.
اخذ پاسپورت اوکراینی (Ukrainian passport) بعد از اقامت دائم اوکراین (در صورت داشتن شرایط).
هزینه پایین زندگی در اوکراین نسبت به بسیاری از نقاط جهان
اقامت اوکراین از طریق خرید بیزینس

محصولات حضور و غیاب و تردد تجهیزات فروشگاهی

هزینه‌های زندگی در کشور اسپانیا در سال 2020

آموزش تخصصی مذاکره و زبان بدن- مازیار میر

اوکراین ,سرمایه ,گذاری ,اقامت ,کشور ,شرکت ,سرمایه گذاری ,گذاری در ,در اوکراین ,اقامت اوکراین ,ثبت شرکت ,برای سرمایه گذاری ,هزینه سرمایه گذاری ,مزایای سرمایه گذاری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
unapilti خاطرات دری وری حجاب و عفاف lafsettrafba مازندران طلاست Delmar's page حدیث مفصل ثبت نام سردار شهید رمضانعلی پیرانی لیست انواع تور ها- درج رایگان تور|مجله اینترنتی تورهای داخلی و خارجی کشورها