محل تبلیغات شما

http://elmosehat.com/wp-content/uploads/2020/09/%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B9%DB%B2%DB%B1_%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1-400x255.png

شربت_گیاهی_مدبر_کرونای غدیر_استاد_طالقانی

دانلود فایل پی دی اف

توجه فایل PDF فوق حاوی اطلاعات بسیار مهم در خصوص آموزش فرآوری ترکیب کاملا گیاهی؛ ارزنده و مجرب بنام داروی مدبرر کرونای غدیر میباشد.

این دارو توسط یک تیم علمی و تحقیقاتی قوی در طی چند ماه تحقیق و پژوهش زیر نظر استاد طالقانی، موفق به کشف ترکیبی بسیار قاطع و قوی در خصوص کرونا شدند.

لذا با توجه به اینکه بازه زمانی در خصوص مبارزه با اپیدمی کرونا اهمیتی ویژه دارد؛ استاد طالقانی و تیم همراه تصمیم به علنی و مردمی نمودن نسخه غیرصنعتی(تولید خانگی) آن برای همه مردم ایران اسلامی وجهان بدون هیچ چشمداشت مادی نمودند.
درفایل فوق ترکیبات دارو؛ فرمول؛ طریقه فرآوری آن به زبان بسیار ساده و کاربردی بصورت تصویری ارائه گردیده است و هر فردی این امکان را دارد که داروی فوق را در منزل فرآوری نماید.


این دارو دارای اثرگذاری بسیار قوی در مواجهه با ویروس کرونا میباشد وتجارب مختلف نشان از موفقیت بسیار بالای این دارو در از بین بردن علائم و سرکوب نمودن این بیماری دارد.

تنها کانال آرشیو آموزش طب ایرانی اسلامی و اطلاع از مطالب مهم درخصوص کرونا(استاد طالقانی)

A_ostadtaleghani@

محصولات حضور و غیاب و تردد تجهیزات فروشگاهی

هزینه‌های زندگی در کشور اسپانیا در سال 2020

آموزش تخصصی مذاکره و زبان بدن- مازیار میر

کرونا ,استاد ,دارو ,خصوص ,فرآوری ,فوق ,این دارو ,استاد طالقانی ,کرونای غدیر ,قوی در ,در خصوص ,داروی مدبرر کرونای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مشاور مذهبی nauperare Sandra's life contlirera topsobatpa محصول Frances's memory sankhkimiameymeh roygleninav ﻣﺎ ﺍﺯ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺍﻣﺎﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﻢ ﺍﻣﺎ